صبا سرامیک

صبا سرامیک  - شرکت صنایع سرامیک و گرانیت شیشه ای

مدیریت فروش

                                                        به نام یزدان پاک

گرانيت شيشه اي صبا

مي تواند سالهاي متوالي جذابيت رنگ وكيفيت خود را حفظ نموده و در هرنوع شرايط جوي قابل استفاده بوده و به عنوان عايق رطوبتي در استخرها و سرويس هاي بهداشتي، نماي ساختمان، زير گذرها و پل هاي شهر ، مساجد و ... قابل استفاده مي باشد. شایان ذکر است در راستای مشتری مداری و تضمین کیفیت محصولات، کلیه محصولات  شركت داراي گارانتي 5 ساله مي باشند. با توجه به کيفيت و جنس گرانيت شيشه ای صبا،با نصب آن در استخر و محيط سوناها و فضاهاي بيروني شهر، علاوه بر زيبايی اين مکانها نگهداری و پاکيزگی آنها نيز سهل و آسان بوده و با کمترين مواد شوينده به راحتی تميز می شود و با توجه به مقاوم بودن آن در برابر سرما و گرما و مواد شوينده هرگز شفافيت خود را از دست نمی دهد و هيچ گونه تغييری نيز از لحاظ رنگ و رسوب روی آن ايجاد نشده و هميشه ظاهر زيبای خود را حفظ می کند. از اين محصول می توان در استخرهای روباز يا فضای آزاد و همچنين در باغها و ويلاها استفاده نمود.
با توجه به سبک بودن محصول و کوچک بودن ابعاد آن،هيچ گونه ريزشی در مقابل تکانهای ساختمان نداشته و در مكانهای بلند نيز بـا نصب سريع و آسـان و بدون ايجاد سر و صدا يـا گرد و خاک به راحتی برش خورده و هيچ گونه ضايعاتی ندارد.با وجود تنوع رنگ محصولمیتوانديواره ها را به صورت دلخواه و بنا به سفارش مشتری طراحی نمود.در ضمن با استفاده از گرانيت شيشه ای صبا می توان انواع تابلو ها يا منظره ها و عکسهای دلخواه را طراحی نموده و برای هر مکانی ،طرح مورد پسند مشتری را به اجرا در آورد.

گرانيت شیشه ای صبا

با دارا بودن تنوع رنگ و اندازه قابليت استفاده در طرحهای سنتی و مذهبی را دارد و با توجه به سهولت تغيير پذيری نوشتاری و انعطاف پذيری، قابل اجرا در کليه قسمتهای ظريف و پيچيده از قبيل مناره ها و گنبد ها با اکيپ مجرب می باشد و از نظر قيمت و کيفيت با صرفهترين محصول بوده و شفافيت دائمی آن زنگار از دلهای زائران می زدايد.

گرانيت شيشه ای صبا
در اجرای طرحهای مساجد و گنبد ها و مناره ها نقش بی سابقه و بسزايی را ايفا نموده و توانسته جوابگوی کليه مسائل و مشکلات ساختمانی مانند سايش، انبساط و انقباض در هر نوع آب و هوايی باشد و با رعايت و دقت در اصول معماری سبب مقاوم سازی ساختمانهای اماکن مذهبی در برابر زلزله و حوادث غير مترقبه ديگر شده است و قابل استفاده در زائر سراها، مجتمع های فرهنگی، کتابخانه، بناهای بهداشتی و ايجاد فضای سبز در اطراف بقاع و اماکن متبرکه می باشد.با توجه به گستردگي كاربرد اين محصولات، بدينوسيله شركت گرانيت شیشه ای صبا اعلام مي دارد كه آماده همكاري در كليه زمينه هاي فوق الذكر و نيز زيبا سازي میباشد. اميد است كه با همكاريهاي مستمر و با ايجاد فضا هاي كاري مشترك ضمن حمايت از توليدات بومي صنعت استان، در جهت اشتغالزايي هدفمند گام هاي مستمر برداشته شود.                                                   
در سایه ی خداوند متعال، موفقیت ما در فروش محصولات شرکت گرانیت شیشه ای صبا، بر موارد زیر متکی است:
 صداقت و درستی
 کیفیت بالای محصولات
 احترام به مشتری
 به کارگیری بهترین شیوه های توزیع


شاکر خدای متعالیم که فرصت خدمت را در اختیار ما قرار داده تا سهمی در رونق اقتصادی میهن اسلامی عزیزمان داشته باشیم.                                                                                                                    ایام تان برقرار


                                                                                                                     اصغر رضایی

                                                                                                             مدیر فروش و بازرگانی
                                                                                                        شرکت گرانیت شیشه ای صبا