صبا سرامیک

صبا سرامیک  - شرکت صنایع سرامیک و گرانیت شیشه ای

تاریخچه شرکت

شركت گرانیت شیشه ای صبا واقع در بخش ایلخچی از توابع شهرستان اسکو و 20 کیلومتری تبریز در سال 1384به صورت شركت سهامي خاص تاسيس و به ثبت رسيد.

شرکت از آن سال فعالیت خود را آغاز نموده و از آن روز تا کنون به عنوان اولین واحد تولیدکننده گرانیت شیشه ای در ایران محصولات خود را با بهترین و براق ترین کیفیت عرضه نموده است.این محصول جایگزین گرانیت، سرامیک و کاشی بوده و در عین مرغوبیت بسیار ارزانتر از انواع خارجی مشابه خود میباشد.
اين شرکت با بهره گیری از پرسنل با تجربه و کارآزموده و با استفاده از ماشين آلات ساخت ترکیه و ایتالیا و با هدف تامين نياز بازار داخلي توليدات خود را در سال 1384 وارد بازار نمود.شركت گرانیت شیشه ای صبا با توجه به ديدگاه گسترده مديران و دانش و تجربه چندين ساله متخصصان شركت و با مطالعه منابع و با برنامه ريزي هاي چند ساله و همچنين شناسايي بازار داخلي و رصد بازارهاي خارجي در سالهاي اخير اقدام به توسعه فروش توليدات خود نمود و در حال حاضر اين كارخانه توانسته است با تولیدات مرغوب، مشتری پسند و با كيفيتي مناسب، سهمي در بازارهاي داخلي و خارجي داشته باشد.
گرانیت شیشه ای صبا با بهره گيري از تخصص برخي از كارخانجات تامين كننده مواد اوليه داخلي كه از لحاظ كيفيت قابل رقابت با توليدكنندگان تراز بالاي خارجي هستند همواره سعي در ارتقاء كيفيت محصولات خود دارد.با ذكر اين تاريخچه اميدواريم خداوند ما را در جهت پيشبرد اهدافمان ياري نموده وبا ياري و نظرات مصرف كنندگان اين محصول جايگاه بالاتري را در زمينه توليد محصولات با کیفیت گرانیت شیشه ای داشته باشيم.
راهبرد اصلی شرکت گرانیت شیشه ای صبا، حرکت در مسیر مشتری مداری است، مشتریان را شریک اصلی خود میداند و به همین دلیل افتخارات کسب شده را نیز مدیون شرکای اصلی خود که همانا مشتریان وفادار هستند، میداند.