صبا سرامیک

صبا سرامیک  - شرکت صنایع سرامیک و گرانیت شیشه ای

پیام مدیر عامل

هموطن عزیز سلام!

با توجه به تحولات گسترده صنعت سرامیک در يك دهه گذشته بايد پذيرفت كه مسئوليتي سنگين در قبال توليد و عرضه اين محصول را بر عهده داريم اين تحول نياز به همفكري دست اندركاران اين صنعت داشته و مي طلبد كه جهت ارائه بهترين محصولات و رضايتمندي مصرف كنندگان اين محصول و همچنين حفظ محيط زيست كه امانتي در دست ما مي باشد، اهدافمان را دنبال كرده تا بتوانيم به بهترين نحو ممكن در خدمت جامعه بشري باشيم. دنیای امروزی، دنیای خلاقیت، نوآوری،دقت و سرعت می باشد،خلاقیت در ارائه محصولاتی نوین و پویایی در به وجود آوردن هر آنچه که زندگی بشر امروزی را راحت تر و زیباتر نماید، سرعت در ارائه این خدمات نیز ازاهمیت زیادی برخوردار است چرا که ما در عصر کامپیوتر و اینترنت زندگی می کنیم و دامنه ارایه خدمات سریع توأم با دقت در سراسر جهان مشهود است.
بدین باور و به سبب انگیزه اصلی خودمان که همانا خدمت به همنوعان سراسر جهان و بویژه هموطنان عزیزمان ایران است. برآن شدیم تا با تلاشی مضاعف، محصولات درخور شأن آنها، تولید و به بازار عرضه نماییم. رعایت سلیقه های مردم مناطق مختلف ایران و جهان و اعتقاد به تولید محصولی با کیفیت بالا ما را برآن داشت که در شرکت گرانیت شیشه ای و سرامیک صبا بهترین فناوری از کشور ترکیه، مرغوب ترین مواد اولیه از ایران و کشورهای منطقه و پرسنل کارآزموده و با تجربه را بکارگیریم تا ضمن استفاده از طراحان ماهر و کارشناس به محصولی کیفی و درعین حال بروز و زیبا دست یابیم.
اکنون محصولات گرانیت شیشه ای صبا با تنوع بالا، طرحهای زیبا و بدیع و در اندازه های گوناگون حضوری موفق را در بازارهای داخلی و خارجی تجربه می کند و باور داریم که با سرعت مضاعف باید به سمت کیفیت برتر و رعایت خواستهای مشتریان خود حرکت نماییم.                                                                                            صادق چاپاری
                                                                مدیرعامل شرکت گرانیت و سرامیک شیشه ای صبا